breadcrumbs_revolution_theme

«Про нас»

Вітаємо Вас на сайті торгівельної марки Saturn!

Техніка ТМ Saturn - це широкий асортимент продукції з високими технічними характеристиками за доступною ціною. Своєчасне оновлення модельного ряду, вдосконалення дизайну та контроль якості техніки Saturn дозволяють їй зайняти гідне місце на ринку серед конкурентів. Сьогодні на продукцію ТМ Saturn здійснюється повна гарантія на 1-2 роки (залежно від категорії товару), а на холодильники і морозильні камери українського виробництва надається повна гарантія на 3 роки.

Компанія має велику і добре налагоджену дилерську мережу, а також власні заводи в Україні. Наше перше виробництво напівавтоматичних пральних машин почалося в 2009 році в місті Канів. До сьогоднішнього дня пральні машини, вироблені Купава Груп, як і раніше популярні серед жителів невеликих міст та сіл.

Після успішного запуску проекту пральних машин, Купава Груп прийняла рішення інвестувати в розробку нових категорій побутової техніки. Згодом були запущені такі проекти, як виробництво електричних чайників, сушарок для продуктів, міксерів, тепловентиляторів, м'ясорубок. Поряд з дрібною побутовою технікою, Купава Груп прийняла рішення інвестувати в розвиток великогабаритної побутової техніки.

З цією метою був придбаний і реконструйований комплекс будівель колишнього заводу «Строммашина» в м. Черкаси. До кінця 2016 року у базі старого заводу був зведений сучасний високотехнологічний виробничий комплекс, який включає завод з виробництва електричних печей і конвекторів, завод з виробництва холодильників і складські території. У 2017 році було запущено виробництво на заводі «КТД Груп Компані».

У 2020 році запущений завод з виробництва холодильників і морозильників «КТД   Черкаси».

Виробничий процес охоплює повний цикл від різання і формування металу до збірки готової продукції. Устаткування і технологічні процеси відповідають новітнім прогресивним технологіям. У збірці використовуються європейські комплектуючі, що значно підвищує якість нашої продукції.

Асортимент продукції, що випускається в Черкасах:

Холодильники, морозильні камери, електричні печі, конвектори.

ТМ Saturn має стабільний попит у мільйонів покупців з Чехії, Польщі, Угорщини, Сербії, Румунії, України, Росії, Білорусі, Молдови, Азербайджану, Вірменії, Грузії, Казахстану, Литви та Латвії вже протягом більше 19 років. За свої високі технічні характеристики і любов покупців побутова техніка ТМ Saturn неодноразово була відзначена авторитетними нагородами та преміями, отримавши звання - «Лідер галузі», «Вища проба», «Улюблена марка».

Гран-Прі «Вища проба» в номінації «Якість виробництва»

«Фаворит Олімпу 2004 - Улюблена марка українців»

«Бренд року - 2005»

«Лідер галузі» 2011

«Лідер галузі» 2012

«Бездоганна Ділова Репутація» 2012